KONTAKT

Cameleo Leśniewicz Gradkowska Spółka Jawna

NIP 7851797002

ul. Popiełuszki 27

63-100 Śrem

tel.: 509 206 776 

e-mail: info@cameleo.pl

Poznaj nasz zespół!

Mikołaj Leśniewicz
General Manager
e-mail: office@cameleo.pl

Mariusz Gradkowski
Export Manager
e-mail: m.gradkowski@cameleo.pl

Karol Gołaszewski
Sales Department
e-mail: k.golaszewski@cameleo.pl

Dawid Worsztynowicz
Export Department
e-mail: dawid@cameleo.pl

Jan Nowak
Sales Department
e-mail: j.nowak@cameleo.pl

Dominik Szymoniak
Application Department
e-mail: application@cameleo.pl

Marta Krawczyk
Marketing Department
e-mail: marketing@cameleo.pl

Akash A Jivani
Marketing Department INDIA
e-mail: akash@cameleo.pl

Odwiedź nas i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!!

ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 27
63-100 Śrem / Poland

Nie możesz nas odwiedzić? Wyślij e-mail!

info@cameleo.pl

Wolisz porozmawiać?

tel. stac. +48 61 283 58 99
tel. kom. 509 206 776