Pokrycia dekoracyjne ścian

Wcale nie potrzeba dużej metamorfozy, aby odmienić wystrój wnętrza. Czasem wystarczy modna dekoracja ścian – wykonana na przykład przy pomocy powłok strukturalnych. Pokryciadekoracyjne ścian w postaci farb i tynków ozdobnych w szybki sposób pozwalają uzyskać ciekawy efekt wizualny wkażdym wnętrzu.

Efekt betonu

Tynki dekoracyjne z serii Concrete Effect, to pokrycia ozdobne, których znakiem rozpoznawczym jest imitacja struktury betonu. Dostępne są w trzech wersjach – Classic, Smooth oraz Rough – które w zależności od wybranego rozwiązania, pozwalają uzyskać efekt gładkiej ściany z wyraźnymi przebarwieniami, czy też powierzchni o dużej porowatości. Struktura betonu dodaje wnętrzu surowego charakteru, ale odpowiedni sposób aplikacji sprawia, że może się ono stać także bardziej eleganckie.

Efekt piaskowca

Bardzo dobrze prezentuje się zarówno w salonie lub łazience, a także w przestrzeniach komercyjnych. Seria efektów dekoracyjnych Trawertine to mineralne tynki strukturalne, które po naniesieniu na ścianę oddają naturalną strukturę kamienia . Podobnie jak pokrycia betonowe, dostępne są w kilku wersjach – dodatkowa warstwa Pearl Stucco na powierzchni , Travertine tworzy niepowtarzalny metaliczny satynowy efekt.

Efekt rdzy

Podobnie jak tynk o strukturze betonu, efekt rdzy należy do rozwiązań bardzo chętnie wykorzystywanych przez architektów wnętrz. Pokrycia dekoracyjne ścian z efektem rdzy, to bardzo oryginalny i nowoczesny sposób na podkreślenie wystroju wnętrza. Oferujemy wyroby z klasycznym odcieniem rdzy, a także rozwiązania imitujące patynę lub intrygujące połączenie patyny z rdzą.

Efekt aksamitu

Pozwala uzyskać bardzo elegancką a zarazem subtelną dekorację ściany. Delikatne refleksy w połączeniu z efektem 3d uzyskamy dzięki farbom Manhattan Light oraz Manhattan Dark. Pearl Stucco – to delikatna aksamitna perłowa poświata, która opalizuje z żzną intensywnością zależnie poziomu i kąta patrzenia. Ta absolutnie przyciągająca dekoracja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom ekskluzywnych wnętrz.
Liquid Metals , prawdziwy połynny metal . Metaliczne powłoki, których składnikiem są prawdziwe proszki metali . Uwielbiane przez osoby , szukające nietuzinkowych rozwiązań ultra nowoczesnych rozwiązań . To prawdziwa rewolucja w dekoracji ścian.

Efekt granitu

Granite Effect to nowość w naszej ofercie. Od dziś Wasze ściany mogą być pokryte sproszkowanym prawdziwym granitem. Bardzo dużą wytrzymałość granitu daje gwarancje długiego użytkowania zarówno w mieszkaniach jak i ciągach komunikacyjnych .