Pokrycia dekoracyjne ścian

Wcale nie potrzeba dużej metamorfozy, aby odmienić wystrój wnętrza. Czasem wystarczy modna dekoracja ścian – wykonana na przykład przy pomocy powłok strukturalnych. Pokrycia dekoracyjne ścian w postaci farb i tynków ozdobnych w szybki sposób pozwalają uzyskać ciekawy efekt wizualny w każdym wnętrzu.

Concrete Effect

Tynki dekoracyjne z serii Concrete Effect, to pokrycia ozdobne, perfekcyjnie imitujące strukturę betonu. Dostępne są w trzech wersjach – Classic Effect, Smooth Effect oraz Rough Effect – które w zależności od wybranego rozwiązania, pozwalają uzyskać efekt gładkiej ściany z wyraźnymi przebarwieniami, czy też powierzchni o dużej porowatości. Struktura betonu dodaje wnętrzu surowego charakteru, ale odpowiedni sposób aplikacji pozwala osiągnąć subtelny, gładki efekt końcowy.

Travertine Effect

Bardzo dobrze prezentuje się zarówno w salonie, jak i łazience, a także w przestrzeniach komercyjnych. Seria efektów dekoracyjnych Travertine to mineralne tynki strukturalne, które po naniesieniu na ścianę oddają naturalną strukturę kamienia. Podobnie jak pokrycia betonowe, dostępne są w kilku wersjach, a dodatkowa warstwa Pearl Stucco na powierzchni Travertine tworzy niepowtarzalny metaliczny satynowy efekt.

Rust Effect

Podobnie jak tynk o strukturze betonu, efekt rdzy należy do rozwiązań bardzo chętnie wykorzystywanych przez architektów wnętrz. Pokrycia dekoracyjne ścian z efektem rdzy, to bardzo oryginalny i nowoczesny sposób na podkreślenie wystroju wnętrza. Zarówno Rust Effect w swojej naturalnej formie, jak również w połączeniu z naturalną patyną tworzy intrygujące i odważne rozwiązania dla pokrycia ścian oraz elementów architektonicznych.

Manhattan Paint

Pozwala uzyskać bardzo elegancką, a zarazem subtelną dekorację ściany. Delikatne refleksy w połączeniu z efektem 3d uzyskamy dzięki farbom Manhattan Light oraz Manhattan Dark. Ich przenikające się warstwy sprawiają wrażenie ściany, której struktura zmienia się zależnie od poziomu i kąta patrzenia.

Pearl Stucco

Jest to delikatna aksamitna perłowa poświata, która opalizuje z różną intensywnością – zależnie od nasycenia, tonacji i kierunku światła. Ta absolutnie przyciągająca wzrok dekoracja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom ekskluzywnych wnętrz.

Liquid Metals

Prawdziwy płynny metal. Metaliczne powłoki, których składnikiem są prawdziwe proszki metali. Uwielbiane przez osoby, szukające nietuzinkowych, ultra nowoczesnych rozwiązań. To prawdziwa rewolucja w dekoracji ścian.

Granite Effect

Granite Effect to nowość w naszej ofercie. Od dziś Wasze ściany mogą być pokryte sproszkowanym prawdziwym granitem. Bardzo duża wytrzymałość granitu daje gwarancję długiego użytkowania zarówno w mieszkaniach, jak i ciągach komunikacyjnych. Stosowany we wnętrzach i na elewacjach jest prawdziwą biżuterią, która subtelnie podkreśli piękno waszych ścian.